Hakkımızda

TRA Bilişim, Sakarya Üniversitesi Teknokent bünyesinde 1 Ocak 2017 yılında kurulmuştur. BOSS, Makas ve Dilim başta olmak üzere farklı birçok alandaki yazılım projelerinin de yaratıcı firmalarından biridir. TRA Bilişim, firma bünyesinde birçok alanda başarılı yazılım projelerini hayata geçirdiği gibi, freelancer girişimcileri ve proje sahiplerini de desteklemektedir. Müşteri kitlesi, dinamik ve büyüyen teknoloji ağıyla kendini yenileyen şirketler ve ticaret alanında atılımı olan öncü firmalardan oluşan TRA Bilişim, sağladığı bu imkanlarla; bankacılık, hayvancılık, gibi birçok sektöre destek vermektedir.

TRA Bilişim, etkin ve efektif bakış açısıyla kuruluşundan bugüne birçok başarıya imza atmıştır. Sakarya Üniversitesi Teknokent bünyesindeki bilişim firmaları arasında 2017 yılında, 0-4 yaş arası girişimci firma ve girişimci firma performans genel sıralamasındaki çalışmalarıyla ve AR-GE alanındaki başarılarıyla iki dalda da birincilik ödülüne layık görülmüştür.

Aynı zamanda 2021 yılında Sakarya Üniversitesi Teknokent Teknoloji ödülleri AR-GE kategorisinde istihdam ödülüne layık görülmüştür.

TRA Bilişim olarak stratejimiz, her gün gelişim ve değişim gösteren teknolojinin farkındalığıyla, Türkiye’de sektörlerinde öncü firmalara gerekli yazılım desteğini sağlayabilmektir.

Her zaman eşsiz yeteneklere açığız!

Sen de TRA bünyesine katılmak istiyorsan hemen formu doldur ve başvur.

Başvur